Služby kamenictví Pedrarostone Olomouc

Potřebujete vyrobit či opravit cokoliv v kamene?

Pak jste na správném místě! Kamenictví Pedrarostone Olomouc nabízí jak hroby (jednohroby, dvojhroby), náhrobky a náhrobní kameny a desky, tak kuchyňské desky a obklady a další výrobky z přírodního a umělého kamene na zakázku.

DOPRAVA ZDARMA DO 120 KM OD OLOMOUCE!

Kamenictví Pedrarostone nabízí na všechny vyrobené hroby, náhrobky a náhrobní kameny v hodnotě od 30 000 Kč bez DPH obhlídku a dopravu hotového hrobu zdarma do 120 km od Olomouce. Nad 120 km účtujeme 5 kč/km (počítá se cesta tam i zpět).

Výroba hrobů

jednohrob

Ztratili jste někoho blízkého a chtěli byste pro něj důstojný hrob za cenu, která odpovídá kvalitě a není přemrštěná? Kamenictví Pedrarostone nabízí jak cenově dostupnější typové hroby, tak výrobu hrobů na zakázku z materiálu a v provedení, které si zvolíte. Nejste z Olomouce? Nevadí, nabízíme dopravu hrobů zdarma po celé ČR!
Galerie referencí - hroby »

Opravy a rekonstrukce hrobů

jednohrob

Je Váš hrob zašlý nebo poškozený vlivem povětrnostních vlivů či vandalů? Nechce se vám investovat do nového hrobu? Řešením je oprava nebo kompletní konstrukce hrobu. Kamenictví Pedrarostone nabízí opravy a rekonstrukce hrobů po celé České republice!
Galerie referencí - opravy a rekonstrukce hrobů » 

Výroba z kamene

jednohrob

Kamenictví Pedrarostone vyrábí z kamene nejen hroby a náhrobní desky, ale také kamenné obklady, kamenné pracovní desky pro kuchyňské linky, kamenné desky pro grily, venkovní a vnitřní parapety a další výrobky na zakázku vyrobené z přírodního nebo umělého kamene.
Galerie referencí - výroba z kamene »

Čištění, mytí a broušení terasa

jednohrob

Ztratil-li vám hrob vyrobený z terasa svůj původní vzhled, nemusíte zoufat! Kamenictví Pedrarostone nabízí profesionální čištění, mytí a broušení náhrobních desek a pomníků z terasa. Po našem zásahu bude váš hrob vypadat jako nový!
Galerie referencí - broušení terasa »

 

Pískování a rytí písmen a ornamentů do kamene

jednohrob

Potřebujete přidat na náhrobní desku jméno zesnulého nebo epitaf? Kontaktujte Kamenictví Pedrarostone! Nabízíme jak vyrývání písmen do kamene, tak pískování písmen a ornamentů na náhrobní desky a pomníky! Hledáte inspiraci? Podívejte se do našeho vzorníku pískování a rytí do kamene »

Fotokeramika

fotokeramika

Chcete ozdobit Vás hrob portrétem zesnulých? Díky technice fotokeramiky vytvoříme věrný obraz v libovolném rozměru a tvaru na základě vámi dodaných fotografií.
Galerie referencí - fotokeramika »

 

Kontakt

Pedrarostone s.r.o.
Jungmanova 153/12
779 09 Olomouc

Telefon: +420 773 11 33 77
Email:

Informace

Kde poskytujeme služby?

  • Olomouc
  • Ostrava
  • Bohumín
  • Karviná
  • Havířov
  • Český Těšín
  • Brno
  • Nový Jičín
  • Uherský Brod
  • Severní a Jižní Morava